Strona główna > Informacje > FIRMA > O nas

Informacje o nas

„Podróż przez tysiące mil musi rozpocząć się od pierwszego kroku.”
Lao Cy
 
Z myślą o turystach, którzy marzą o dalekich podróżach, powstało biuro podróży KANGUR TOUR pozwalające postawić ten pierwszy krok. Nasze wycieczki to coś więcej niż zwykła podróż, to przygoda, nowe doznania, doświadczenie, które pozostanie z Wami na zawsze. W przeciwieństwie do innych organizatorów my dostarczamy przede wszystkim wrażeń, a nie skupiamy się na realizacji wcześniej narzuconego planu.

13 LAT DOŚWIADCZENIA!

Nasza przygoda z turystyką rozpoczęła się w 2001r. w Cains w Australii – wówczas powstała OzTerra Australian Adventure – australijski touroperator specjalizujący się w wyjazdach krajoznawczych oraz aktywnym wypoczynku w Australii i Nowej Zelandii, początkowo skierowany na rynek detaliczny, w kolejnych latach jako kontrahent i podwykonawca dla takich touroperatorów jak m.in. Rainbow Tours i Itaka. W 2006r. dla wygody naszych klientów i kontrahentów z Polski powstało nasze przedstawicielstwo w Warszawie, a w 2011r. otworzyliśmy kolejne biuro w Moskwie, w Rosji.
 
W 2013r. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, żądnych przygód i ciekawych świata powstał pomysł stworzenia nowej firmy, która korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz sprawdzonych kontaktów wybrała tylko najlepszych kontrahentów wraz z pomocą których powstała bogata i różnorodna oferta wyjazdów do różnych zakątków świata, głównie do Ameryki Południowej, Afryki, Azji oraz Australii i Oceanii.
 
My organizujemy podróż, jednak to klient ma możliwość wyboru aktywności, które będą tworzyły sedno wyjazdu. Osobom lubiącym wyzwania i czynny wypoczynek proponujemy nurkowanie, żeglowanie, skoki ze spadochronem, skoki na bunggy, trekking lub wspinaczkę. Natomiast dla osób ceniących sobie wypoczynek proponujemy m.in. przepływ w szklanej podwodnej łodzi, obiad z rekina na pokładzie wielkiego katamaranu, spacer po dżungli, wycieczkę do winiarni czy do parków krajoznawczych.
 
Oprócz gotowych pakietów imprez turystycznych każdy klient ma możliwość przygotowania własnego programu, który zorganizujemy w miarę możliwości. U nas już 2 osoby to grupa, a każdy program to wyzwanie, któremu z przyjemnością postaramy się sprostać. Naszym celem jest stworzenie biura podróży przyjaznego klientom. Staramy się, aby każdy klient był traktowany indywidualnie, chcemy jak najlepiej poznać jego oczekiwania i dopasować ofertę spełniającą jego oczekiwania. Przekonaj się i TY…
 
Kangur Tour Sp. z o.o. jest częścią grupy PREMIER TRADING GROUP PTY LTD: