Strona główna > Informacje > NASZA MISJA > WYJAZDY INDYWIDUALNE

PAKIETY IMPREZ DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

 Pozwól nam zająć się organizacją Twoich wakacji,
a na pewno będą udane!

 
WYCHODZĄC NA PRZECIW OCZEKIWANIOM NASZYCH KLIENTÓW STWORZYLIŚMY TRZY PAKIETY OFERT TAK ABY KAŻDY ZNALAZŁ COŚ DLA SIEBIE!
 
 
Idealny pakiet dla klientów, którzy chcą z nami zobaczyć fascynujące zakątki świata, jednocześnie mogąc samemu decydować o niektórych kosztach.
Cena pakietu podstawowego obejmuje: 
zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z ofertą, transfer z lotniska i na lotnisko, prywatny transport w czasie wycieczek, opiekę pilota/przewodnika w miejscu docelowym, podstawowe ubezpieczenie.
Cena pakietu podstawowego nie obejmuję: 
przelotu, opłat lotniskowych, ewentualnych opłat wizowych, biletów do zwiedzanych obiektów, dodatkowego ubezpieczenia.
 
 
Pakiet skierowany do klientów, którzy przy stosunkowo niewielkim koszcie chcą zobaczyć egzotyczne części świata, ale nie chcą płacić „ukrytych” kosztów.
Cena pakietu zawiera:
przelot, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z ofertą, transfer z lotniska i na lotnisko, prywatny transport w czasie wycieczek, opiekę pilota/przewodnika w miejscu docelowym, bilety do zwiedzanych obiektów, podstawowe ubezpieczenie.
CENA CAŁKOWITA—BEZ DOPŁAT!
 
 
Dla wymagającego klienta, wyjazd w najdalsze części świata z zachowaniem najwyższego standardu usług!
Cena pakietu zawiera:
przelot, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach 4* i 5*, wyżywienie, transfer z lotniska i na lotnisko, prywatny transport w czasie wycieczek, opiekę pilota/przewodnika w miejscu docelowym, bilety do zwiedzanych obiektów, rozszerzone ubezpieczenie.
CENA CAŁKOWITA—BEZ DOPŁAT!
WYSOKI STANDARD OBSŁUGI!
 
UWAGA! Pakiety mogą się nie co różnić przy poszczególnych ofertach dlatego prosimy o dokładne wczytanie się w szczegóły.