Strona główna > Azja > > Wietnam > PÓŁNOC I POŁUDNIE DLA ODWAŻNYCH

PÓŁNOC I POŁUDNIE DLA ODWAŻNYCH

już od
13 250 PLN

zapytanie rezerwacja

Czas trwania: 16 dni

Wyżywienie: wg programu

wylot: z Warszawy

HA NOI—DOUNG LAM—HA LONG—HO DONG TIEN—LAN HA—HO BA HAM—SUNG SOT—CAN GIO—CU CHI—BEN DINH—SAJGON—DELTA MEKONG— CAI BE— CAN THO— CAI RANG— WYSPA PHU QUOC
 
czyli m.in.
DZIELNICA 36 ULIC—GORĄCY KOCIOŁEK NA ULICY—PRZEJAZD MOTORKAMI—ZUPA PHO—MALOWNICZY REJS ŁODZIĄ—BAZA VIETCONGU— PIWKO RYŻOWE— TARG WODNY— RELAKS NA PLAŻY

 

DZIEŃ 1
Zbiórka na lotnisku, odprawa i wylot do Wietnamu.
 
DZIEŃ 2
Przylot do Ha Noi, transfer do hotelu w centrum miasta. Zakwaterowanie w hotelu, spacer po hanojskiej starówce, często zwanej także “dzielnicą 36 ulic”, gdzie w przeszłości każda nazwa ulicy odpowiadała nazwie towarom jakie się na niej sprzedawało. W międzyczasie przerwa na kawę w wersji “hanojskiej”. Wieczorem kolacja na ulicy – gorący kociołek. Powrót do hotelu, nocleg.
 
DZIEŃ 3
Śniadanie. Przejazd motorkami (z lokalnym kierowcą) po Ha Noi. Lunch w lokalnej restauracji. Po lunchu wyjazd busem do wioski Duong Lam. Powrót do Ha Noi, przerwa na zupę pho – “must eat” w Wietnamie i powrót do hotelu. Wieczorem wyjście na kolację z kobry!
 
DZIEŃ 4
Wczesne śniadanie. Następnie odbiór z hotelu i 3,5h przejazd do miasta Ha Long. Po drodze będzie można podziwiać krajobrazy Delty Rzeki Czerwonej. Około godziny 12 przyjazd do portu. Wejście na pokład łodzi, gdzie załoga przywita Państwa oraz pomoże w zakwaterowaniu w kabinach. Rozpoczęcie rejsu po malowniczej zatoce Ha Long. W międzyczasie zostanie podany lunch. Po lunchu postój w Luom Bo, gdzie będzie można popływać na kajakach lub w morzu. Dalsza część rejsu do Ho Dong Tien, gdzie łódka zacumuje na noc. Dla chętnych “happy hour” w barze. Kolacja będzie podana na łodzi, a po kolacji relaks na łodzi, karaoke… Nocleg.
 
DZIEŃ 5
Dla chętnych rano zajęcia z Tai Chi. Po śniadaniu rejs łodzią do Lan Ha, skąd odbędzie się pierwsza część spływu kajakami. Po około 2h, przerwa na prywatnej plaży, gdzie będzie można popływać przed lunchem. Po lunchu dalsza część kajakowania w Ho Ba Ham, gdzie będzie można podziwiać przepiękną naturę Zatoki Ha Long. Powrót na łódź. Czas na relaks i kolację. Po kolacji czas wolny, nocleg.
 
DZIEŃ 6
Dla chętnych zajęcia z Tai Chi. Po śniadaniu wizyta w grocie Sung Sot – jednej z najokazalszych w Ha Long. W drodze powrotnej do portu lekcja robienia “Sajgonek”. Lunch będzie podany przed zakończeniem rejsu. Transport na lotnisko Noi Bai, lot do Sajgonu, transfer do hotelu w centrum miasta, zakwaterowanie, nocleg.
 
DZIEŃ 7
Wczesne śniadanie, następnie wycieczka do Can Gio – lasów mangrowych, które są zwane również “zielonymi płucami” Sajgonu. Atrakcja wycieczki oprócz wizyty w Can Gio, jest przejazd amerykańskimi jeepami. W Can Gio zwiedzicie Państwo lasy mangrowe, dawną bazę Vietcongu, lokalną świątynię rybacką. Powrót do Sajgonu późnym popołudniem. Wieczorem kolacja na dżonce, skąd będzie można podziwiać panoramę Dzielnicy 1. Powrót do hotelu, nocleg.
 
DZIEŃ 8
Śniadanie. Rano wycieczka do słynnych tuneli Cu Chi, siedziby Viet Congu w południowym Wietnamie - system bojowych tuneli podziemnych. Po lunchu paintball w tunelach Ben Dinh. Powrót do Sajgonu. Czas wolny na zakupy. Wieczorem wyjście na kolację na ulicy. Powrót do hotelu, nocleg.
 
DZIEŃ 9
Śniadanie. Wycieczka na motorkach po Sajgonie, którego sami nie odważylibyście się zobaczyć. Jadąc na tylnym siedzeniu motorka, każdy uczestnik ma wyśmienitą okazję do obserwowania (i robienia zdjęć) życia w cały czas wielkim i zatłoczonym mieście Saigon. Powrót do hotelu i wyjazd do Delty Mekongu. Przejazd przez Sajgon oraz autostradą z malowniczymi krajobrazami pól ryżowych prowincji Long An). Przyjazd na miejsce, powitanie z gospodarzami, zakwaterowanie. Przejazd motorkami przez lokalne wsie, zwiedzanie lokalnego domu. Powrót do domu gospodarzy, czas wolny, a wieczorem kolacja 7 potraw z Delty (bardzo ciekawa i smaczna kuchnia Mekongu, podane zostaną tradycyjne potrawy + do tego piwko i wino ryżowe). Podczas party możemy oczekiwać niespodziewanych gości.... Zabawa do wieczora, zależnie od nastroju i fantazji gości. Nocleg.
 
DZIEŃ 10
Po śniadaniu wyjazd na targ wodny w Cai Be, drugi co do wielkości w Delcie Mekongu. Zwiedzanie lokalnych manufaktur. Transfer do miasta Can Tho, lunch i wycieczka na rowerach po okolicznych wsiach. Wizyta w sadach owocowych. Wieczorem kolacja. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
 
DZIEŃ 11
Po śniadaniu wizyta na największym pływającym bazarze w Delcie Mekongu – Cai Rang. Wizyta na wodnym bazarze, to doskonała okazja do zrobienia ciekawych zdjęć, a także kupna świeżych owoców czy kawy z pływającej kawiarni. Dalej transport na lotnisko, przelot na Wyspę Phu Quoc. Odbiór z lotniska i transport do resortu. Zakwaterowanie, czas wolny, nocleg.
 
DZIEŃ 12
Po śniadaniu czas wolny, relaks. Wieczorem rejs lokalną łodzią, skąd będzie możliwość połowu kałamarnic i ryb. Kolacja na łodzi. Powrót do resortu, nocleg.
 
DZIEŃ 13
Po śniadaniu przejażdżka rowerami po wyspie Phu Quoc. Po drodze będzie można zobaczyć lokalne osady rybackie, plantacje pieprzu oraz część Parku Narodowego na Phu Quoc. W drodze powrotnej wizyta na lokalnym bazarze. Po południu czas wolny. Nocleg.
 
DZIEŃ 14
Śniadanie. Dzień wolny na odpoczynek na plaży, zwiedzanie wyspy…
 
DZIEŃ 15
Śniadanie. Rano czas wolny, następnie transport na lotnisko, lot do Sajgonu. Przejazd busem na pożegnalną kolację w lokalnej restauracji. Transport na lotnisko. Odprawa i wylot do Polski.
 
DZIEŃ 16
Przylot do Polski

 

 
02.10-17.10.2014 - 13 250 PLN

 
Cena zawiera:
 • rejsowe bilety lotnicze na trasie Warszawa—Ha Noi i Sajgon—Warszawa
 • opłaty lotniskowe
 • zakwaterowanie w hotelach 4*, resorcie 3* oraz na łodzi 4*
 • wycieczki i transport wymieniony w programie wraz z biletami wstępu
 • wyżywienie zgodnie z programem
 • lokalne bilety lotnicze Ha Noi – Saigon oraz Can Tho – Phu Quoc - Sajgon w klasie ekonomicznej
 • przewodnik anglojęzyczny podczas wycieczek oraz polski opiekun podczas całego wyjazdu
 • ubezpieczenie KL i NNW
 • roczna prenumerata prestiżowego magazynu o podróżach All Inclusive
Cena nie zawiera:
 • opłat wizowych
 • napojów podczas posiłków
 • wycieczek nie wymienionych w programie
 • posiłków nie wymienionych w programie.
 
Małe grupy: 12 osobowe
 
-------------------------------------------------------------------------
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY INDYWIDUALNĄ KALKULACJĄ OFERTY DLA TWOJEJ GRUPY PROSIMY O KONTAKT Z DZIAŁEM ZAMÓWIEŃ GRUPOWYCH:
DLA KLIENTÓW PRYWATNYCH
grupy@kangurtour.com
lub KLIENTÓW FIRMOWYCH:
incentive@kangurtour.com