Strona główna > Australia i Oceania > > Australia > TROPIKALNY KOMFORT

TROPIKALNY KOMFORT

już od
do uzgodnienia

zapytanie rezerwacja

Czas trwania: 14 dni

Wyżywienie: wg programu

wylot: Polski

 CAIRNS - KURANDA - TJAPUKAI - PORT DOUGLAS - PARONELLA PARK - FITZROY ISLAND - BARRINE - DAINTREE

DZIEŃ 1
Wylot z Polski. Cena przelotu jest zmienna i zależna od planowanej daty podróży.

DZIEŃ 2
Podróż samolotem do Australii z możliwością dodatkowego zwiedzenia miast takich jak: Hong Kong, Tokio, Singapur lub Dubaj.

DZIEŃ 3
Przylot do Australii, transport z lotniska do miejsca zakwaterowania (luksusowe apartamenty z basenem, zlokalizowane w centrum rozrywkowym przy wybrzeżu morza), odpoczynek i masaż aromatyczny. Uroczysty obiad na statku, który wypływa ok godziny 19:00 z Cairns.

DZIEŃ 4
Jednodniowa wycieczka do Kurandy Podróż ekskluzywnym pociągiem do KURANDY (miasta niezwykle atrakcyjnego turystycznie), podziwianie przepięknych widoków podczas podróży pociągiem m.in.: przejazd mostem Stoney Creek oraz tuż obok wodospadu Barron Falls. W Kurandzie istnieje możliwość dodatkowego zwiedzenia takich miejsc jak: Magiczny Świat Ptaków, Sanktuarium Motyli, Muzeum Jadowitych Owadów i Ogrodów Koala oraz zjedzenia posiłku. Z Kurandy kolejką linową wzdłuż 7,5 kilometrowej korony dziewiczej dżungli tropikalnej przemieszczamy się ponad koronami drzew dziewiczej dżungli, wprost do bajecznego Parku Kultury Aborygeńskiej - Tjapukaj, gdzie poznamy rdzennych Aborygenów, nauczymy się techniki rozpalania ognia, tańców aborygeńskich do dźwięków didgerido oraz rzutu bumerangiem. Następnie po całym dniu zwiedzania wracamy do Cairns.

DZIEŃ 5
Podróż rano do Portu Douglas, wzdłuż malowniczego wybrzeża. W trakcie podróży do Portu Douglas przewidziana jest wycieczka objazdowa po Cairns, oraz do miejsc takich jak: Botanical Gardens, City Lookout, Barron George oraz niezwykłych plaż w Cairns. Następnie przewidziana jest wycieczka do ZOO w Cairns i na Farmę Krokodyli, gdzie odbywają się pokazy karmienia tych bardzo groźnych zwierząt.

DZIEŃ 6 
Łowienie ryb w rzekach: Russel, Mulgrave, Barron i Daintree Rivers. Jest to jednodniowa wyprawa niewielką 6-osobową łodzią, zaczynająca się wczesnym rankiem ok 07:30, a kończąca ok 18:00-ej. W cenę wliczony jest lunch oraz napoje. Istnieje możliwość łowienia wielkich, głębokowodnych morskich ryb jak na przykład: Black Marlin, Barracuda czy Mahi Mahi na Rafie Koralowej. Jest to jednodniowa wycieczka, w której może uczestniczyć do 6-ciu osób. Sprzęt, napoje, obiad, przekąski oraz przynęta są w cenie. Można również zorganizować specjalną wyprawę na połów rekinów.

DZIEŃ 7
Wycieczka jednodniowa na eleganckim statku, który posiada własny dok, który jest miejscem docelowym podróży. Tam jest oferowany szereg propozycji spędzenia wolnego czasu: od opalania się na pokładzie, lunch w eleganckiej restauracji, aż po snorkelling - nurkowanie z maską i rurką. 

DZIEŃ 8
Jednodniowa wycieczka na Green Island rozpoczynająca się ok 08:30. Powrót jest przewidziany późnym popołudniem. Wycieczka obejmuje: podróż komfortowym katamaranem, poczęstunek herbatą i kawą, spacer po wyspie z przewodnikiem, korzystanie z basenu na wyspie oraz innych dostępnych atrakcji. W cenę wliczony jest również gorący i zimny bufet z owoców morza, podróżowanie łodzią ze szklanym dnem, możliwość korzystania z podstawowego wyposażenia do snorkellingu oraz bagaż plażowy. Istnieje możliwość skorzystania z wielu dodatkowych atrakcji za dopłatą. I tak osobom niepływającym szczególnie polecamy tzw. podwodny spacer (można podziwiać niesamowite widoki w specjalnym chełmie).

DZIEŃ 9
Kajaki morskie - Jednodniowa wycieczka katamaranem z Cairns do Fitzroy Island, a następnie przesiadka na kajaki. Podróż zaczyna się ok godziny 08:30 rano, zaś powrót jest przewidziany na godzinę 17:45. Oprócz kajakowej przygody można doświadczyć wielu atrakcji, m.in.: korzystać z wyposażenia do snorkellingu, zjeść tropikalny lunch na prywatnej plaży i pływać w lazurowej wodzie.

DZIEŃ 10
Jednodniowa wycieczka do Waterfalls, Wildlife & Paronella Park. Początek wycieczki przewidywany jest ok godziny 08:15, zaś zakończenie podróży planowane jest na godzinę 18:15. W cenę wliczony jest przejazd przez malownicze jezioro Barrine, poczęstunek herbatą, lunch dwudaniowy, indywidualna wycieczka po Parku Paronella oraz transport powrotny uczestników.

DZIEŃ 11
Jednodniowa wycieczka do Portu Douglas oraz zwiedzanie miejsc atrakcyjnych turystycznie, takich jak: Daintree i Mosman Gorge. Podczas powrotu do Cairns, miejsca zakwaterowania przewidziana jest wycieczka do Nocnego ZOO, która stanowi cudowne zakończenie dnia. Nocna przygoda wśród egzotycznych zwierząt rozpoczyna się o godz.: 19:00 i trwa około 3 godzin. W cenę zwiedzania ZOO nocą wliczony jest posiłek.

DZIEŃ 12
Dzień jeziora oraz wzgórz Tablelands. Transport odbywa się przez malownicze góry pokryte lasem tropikalnym, które stanowią niepowtarzalne widoki. Do dyspozycji uczestników są: narty wodne, wakeboard, zaś dla amatorów specjalne opony wodne. Wycieczka wodna odbywa się na szybkiej, wieloosobowej motorówce w godzinach od 07:30 do 17:00.

DZIEŃ 13
Lot balonem wczesnym rankiem między 04:00 a 04:15 z widokami na Wielką Rafę Koralową i las tropikalny. Następnie szybką motorówką przemieszczamy się na bliską Rafę i na pożegnalną kąpiel w Rafie Koralowej. Istnieje możliwość odbycia podróży zamiast motorówką - helikopterem w jedną lub dwie strony, co stanowi podwyższenie kosztu wyprawy, jednak dostarcza niesamowitych wrażeń.

DZIEŃ 14
Jednodniowa wycieczka - lot samolotem. Uczestnicy są częścią załogi na locie rozpoznawczym nad Wielką Rafą Koralową. To nie jest tylko lot, ale prawdziwa misja. W wycieczce mogą uczestniczyć maksymalnie 4 osoby. Spektakularny lot pozwala dostrzec uznane bogactwo natury morskiej i lądowej z perspektywy ptaka. W cenę wliczone jest: godzinny lot samolotem nad wybrzeżem, Rafą i lasem tropikalnym.

 

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO NA ZAMÓWIENIE

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY INDYWIDUALNĄ KALKULACJĄ OFERTY DLA TWOJEJ GRUPY LUB/I REZERWACJĄ PROSIMY O KONTAKT Z DZIAŁEM ZAMÓWIEŃ GRUPOWYCH:

DLA KLIENTÓW PRYWATNYCH
grupy@kangurtour.com

lub KLIENTÓW FIRMOWYCH:
incentive@kangurtour.com

 

Oferty podobne

SKARBY BIRMY od 12 950 pln

TRZY TWARZE WIETNAMU od 7 900 PLN

ODKRYWCZA AUSTRALIA 16 DNI od 13600 PLN

CHINY Z TYBETEM

WENEZUELSKI FULL od 14 575 PLN

Oferty promowane

ALEJĄ WULKANÓW od 11 775 PLN

DOOKOŁA ŚWIATA W 19 DNI od 24 600

BIRMA W KALEJDOSKOPIE od 10 690 PLN

EKWADOR KONTYNENTALNY od 8 225 PLN

PRZYGODA W KRAJU INKÓW od 6 010 PLN