Strona główna > Ameryka Południowa > > Brazylia > BRAZYLIA: Karnawał 2014, opcja 3

BRAZYLIA: Karnawał 2014, opcja 3

już od
22 400 PLN

zapytanie rezerwacja

Czas trwania: 14 dni

Wyżywienie: wg programu

wylot: z Warszawy

IMPREZA POTWIERDZONA!

 RIO DE JANERIO - FOZ DO IGUASSU - AMAZIONIA - BUZIOS

czyli m.in.
NAJWIĘKSZE ATRAKCJE RIO - KOROLOWY
 KARNAWAŁ - NIESAMOWITE WODOSPADY - PAWDZIWA AMAZOŃSKA DŻUNGLA - RELAKS NA TROPIKALNYM WYBRZEŻU

DZIEŃ 1
Wylot z Warszawy. Przylot na lotnisko w Rio de Janeiro. Transfer do hotelu.

DZIEŃ 2
Po śniadaniu city tour. Odwiedziny w historycznych kościołach, klasztorach, głównej katedrze miasta oraz zobaczymy budynki wybudowane w stylu kolonialnym. Następnie podróż kolejką wspinającą się przez dżunglę na szczyt Corcovado. Po obu stronach torów znajduje się zapierająca dech w piersiach dżungla, zamieszkana przez małpy i inne egzotyczne zwierzęta i ptaki. Na szczycie wysokiej na 700m góry znajduje się symbol Rio – Statua Chrystusa Odkupiciela (wysoka na 38m), zbudowana w 1931r. Taras widokowy oferuje fascynującą panoramę: Most Niteroi, Zatoka Guanabara, Ogrody Botaniczne, Stadion Maracana – największy na świecie stadion piłkarski, Góra Sugar Loaf i wiele innych miejsc. Powrót do hotelu.

DZIEŃ 3
Śniadanie w hotelu. Popołudniowa wycieczka na Sugar Loaf. Pierwszym przystankiem jest Góra Urca, z szerokimi miejscami widokowymi, gdzie można zatrzymać się na posiłek w restauracji lub barze. Na Górze Cukrowej znajduje się niewielka strefa widokowa, z której można podziwiać przepiękne widoki na Rio de Janeiro z plażą Copacabana, Zatokę Guanabara, okoliczne góry, wysepki na oceanie, Most Niteroi oraz Statuę Chrystusa Odkupiciela. Następnie samochodami przejazd do centrum starego Rio, gdzie można podziwiać historyczne kościoły, klasztory oraz budynki wybudowane w stylu kolonialnym. Powrót do hotelu.

DZIEŃ 4-5
Śniadanie w hotelu. Dzień wolny na odpoczynek i relaks. Opcjonalnie można zamówić wycieczkę po zatoce Gauanabara. Ekscytujący rejs komfortową łodzią pozwoli nie tylko na opalanie na pokładzie, ale także pozwoli spróbować swoich sił w wędkarstwie. Brazylia jest uznawana za najlepsze miejsce do wędkowania morskiego, zwłaszcza na olbrzymie marliny, tuńczyki barakudy i wiele innych gatunków.

DZIEŃ 6
Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko i przelot do Foz de Iguassu. Przywitanie na lotnisku, transfer do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

DZIEŃ 7
Po śniadaniu transfer na niezapomnianą wycieczkę do brazylijskiej strony Wodospadów Iguassu. Podziwiać tam można setki kaskad w drodze do "Devil's Throat", gdzie zobaczyć można niesamowity spektakl, w którym olbrzymi wodospad przelewa z ogłuszającym rykiem swoje wody, tworząc po drodze cudowne tęcze. Dodatkową atrakcją będzie przejazd jeepami przez dżunglę otaczającą wodospady. Przewodnik objaśni tajniki mijanej fauny i flory i z chęcią odpowie na wszelkie pytania. Po krótkim spacerze wzdłuż rzeki, wsiądziemy do łodzi motorowej, którą podpłynąć można prawie pod sam wodospad. Przerwa na lunch. Następnie odwiedziny w Parku Ptaków, położonym w pobliżu Parku Narodowego Iguassu. Powrót do hotelu.

DZIEŃ 8
Śniadanie w hotelu, następnie transfer na lotnisko i przelot do Manaus. Z lotniska transfer do lodgy, zakwaterowanie. Kolacja, a następnie wieczorna podróż w czółnach po rzece zamieszkanej przez krokodyle...

DZIEŃ 9
Śniadanie. Następnie całodniowa wycieczka do zbiegu dwóch dopływów Amazonki - tak zwane "spotkania wód" (8 km szerokości). Ciemne wody Rio Negro, jak musująca cola, spotkają się z żółtymi wodami Solimões - te dwie duże wielobarwne strugi płyną obok siebie, bez mieszania się ich wód. Obiad w pływającej restauracji. Wieczorem powrót do hotelu. Kolacja.

DZIEŃ 10
Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko i przelot do Rio de Janeiro. Transfer z lotniska na tropikalne wybrzeże Buzios. Zakwaterowanie w hotelu.

DZIEŃ 11-12
Śniadanie w hotelu. Dni przeznaczone na relaks. Podczas odpoczynku na tropikalnej plaży, istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji w postaci wycieczek (np. Podróże na łodziach na wysepki, przejażdżka w “buggy” po plaży). Nic nie stoi na przeszkodzie w skorzystaniu z lekcji surfowania, lub w zaprzyjaźnieniu się z tropikalnymi rybkami w trakcie pływania z maską lub nurkowania. Okoliczna dżungla zachęca do spacerów.

DZIEŃ 13
Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko w Rio de Janeiro. Wylot do Polski.

DZIEŃ 14
Przylot do Warszawy.

 

28.02 - 13.03.2014 - 22 400 PLN

Cena zawiera:

  • przelot międzynarodowy na trasie Warszawa - Rio de Janeiro - Warszawa wraz z opłatami lotniskowymi
  • transfery z/na lotnisko oraz przejazdy zgodnie z programem, w tym przejazd do/z Buzios (bez pilota)
  • przelot krajowy na trasach krajowych Rio-Foz-Manaus-Rio z opłatami lotniskowymi
  • zakwaterowanie w hotelach 4* w pokojach 2-osobowych typu standard ze śniadaniem oraz w Amazonii w Lodge w pokojach 2-osobowych tupu standard z wyzywieniem FB (śniadania, obiady, kolacje)
  • opiekę polsko-rosyjsko-anglojęzycznego pilota
  • opiekę anglojęzycznego przewodnika w Amazonii
  • ubezpieczenie NNW i KL, bagaz.

Cena nie zawiera:

  • bilet wstępu na Sambodrom (415 USD/osoby, sektor 9, pojedyncza wejściówka)
  • grupowy transfer hotel-Sambodrom-hotel (112 USD/osoby).

Małe grupy: 6-10 osób

-----------------------------------------------------------------------

OFERTA SKALKULOWANA DLA GRUPY 6-10 OSÓB. JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY INDYWIDUALNĄ KALKULACJĄ OFERTY DLA TWOJEJ GRUPY PROSIMY O KONTAKT Z DZIAŁEM ZAMÓWIEŃ GRUPOWYCH:

DLA KLIENTÓW PRYWATNYCH
grupy@kangurtour.com

lub KLIENTÓW FIRMOWYCH:
incentive@kangurtour.com