Strona główna > Azja > > Birma > PEREŁKI BIRMY

PEREŁKI BIRMY

już od
11 600 PLN

zapytanie rezerwacja

Czas trwania: 14 dni

Wyżywienie: wg programu

wylot: Polski

 YANGON – BAGAN – MANDALAY – PINDAYA – KALAW - INLE LAKE - YANGON – NGAPALI BEACH

czyli m.in:
SPEKTAKULARNE ZACHODY SŁOŃCA - ŚWIATYNIE, PADOGI I KLASZTORY - STAROŻYTNA STOLICA - REJS WOKÓŁ MOSTU U-BEIN - BUDDA W WIELU ODSŁONACH - ŻYCIE LOKALNEJ LUIDNOŚCI - RELAKS NA PLAŻY

DZIEŃ 1
Wylot z Warszawy.

DZIEŃ 2
Przylot do Yangon. W tym dniu przejdziemy się dookoła Jeziora Kandawgyi ze wspaniałymi widokami na świątynię Shwedagon. Kolacja w lokalnej restauracji. Wizyta w świątyni Shwedagon o zachodzie słońca. Wieczorny spacer po dzielnicach Chinatown i Little India. Nocleg w hotelu w Yangon. (D)

DZIEŃ 3
Po śniadaniu przelot do Bagan. W ciągu dnia zwiedzanie głównych świątyń. Przejazd konnymi doroszkami pomiedzy świątyniami. Kolacja w lokalnej restauracji. Rejs po rzece Ayeyarwaddy przy zachodzącym słońcu. Nocleg w Bagan. (B/D)

DZIEŃ 4
Po śniadaniu możliwość skorzystania z opcjonalnych atrakcji takich jak przelot balonem nad miastem lub podziwianie wschodu słońca z jednej ze świątyń. W tym dniu kontynuacja zwiedzania głównych świątyń w Bagan oraz zwiedzanie pobliskich wiosek i klasztorów. Kolacja w lokalnej restauracji, a następnie podziwianie zachodu słońca ze szczytu jednej ze świątyń. Nocleg w Bagan. (B/D)

DZIEŃ 5
Po śniadaniu przelot do Mandalay. Wizyta w starożytnej stolicy Birmy – Amarapura. Rejs dookoła ponad kilometrowego mostu U-Bein, prawie całkowicie wykonanego z drewna i spinającego brzegi jeziora Taungthaman. Następnie odwiedziny w klasztorze Waso, kolaca w lokalnej restauracji, odwiedziny w świątyni Mahamuni i podziwianie zachodu słońca ze wzgórza Mandalay. Nocleg w Mandalay. (B/D)

DZIEŃ 6
Po śniadaniu możliwość skorzystania z opcjonalnej atrakcji którą jest przelot balonem nad Mandalay. Rejs rzeką do Mingun, gdzie podziwiać można niedokończoną świątynię Pahtodawgyi oraz drugi na świecie pod względem wielkości Dzwon Mingun. Odwiedziny w Sin Phyu Me Stupa, kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Mandalay. (B/D)

DZIEŃ 7
Po śniadaniu przelot do Heho, skąd przejazd malowicza drogą do małego miasteczka Pindaya, gdzie zobaczyc można Jaskinie Pindaya – dom ponad dziewięciu tysięcy posążków Buddy, umieszczonych tam przez pielgrzymów na przestrzeni kilkuset lat. Następnie transfer do Kalaw, wizyta w Starym Kościele, na stuletniej stacji kolejowej i spacer wśród starych budynków. Kolacja. Nocleg w Kalaw. (B/D)

DZIEŃ 8
Po śniadaniu przejazd widokową trasą przez Nyaung Shwe do sierocińca Mine Thauk. Degutacja wina i lunch w winiarni Red Mountain. Popołudniowa pół dniowa wycieczka po jeziorze Inle, gdzie zobaczyć można unikatowe zjawisko wiosłowania nogami podczas wędkowania, pływające wioski i ogrody oraz tradycyjne warsztaty lokalnych rzemieślników. Nocleg w Inle Lake. (B/L)

DZIEŃ 9
Po śniadaniu przelot do Thande. Transfer z lotniska do hotelu. Dzień przeznaczony na relaks i odpoczynek. Nocleg w Ngapali Beach. (B)

DZIEŃ 10-11
Pobyt w hotelu, relaks na plaży oraz możliwość skorzystania z takich atrakcji jak: przejażdżki konne, wycieczki rowerowe, gra w golfa, rejsy łodziami i inne sporty wodne. Nocleg w Ngapali Beach. (B)

DZIEŃ 12
Po śniadaniu przelot do Yangon. Odwiedziny w Sule Pagoda, Colonial Rangoon oraz centrum miasta. Odwiedziny i zakupy w Bogyoke Aung San Market (zamknięte w poniedziałki i święta), kolacja w Union Bar lub w restauracji L'opera. Nocleg w Yangon. (B/D)

DZIEŃ 13
Po śniadaniu przejażdżka pociągiem kursującym po przedmieściach Rangoon. Odwiedziny w klasztorze Kalaywa. Transfer na lotnisko, skąd przelot powrotny do Polski. (B)

DZIEŃ 14
Przylot do Polski.


06.07-17.07.2014 - 11 600 PLN
05.10-16.10.2014 - 11 600 PLN

Cena zawiera:

  • transfery z/na lotniska wymienione w programie
  • przejazdy autokarem,  łodzią, pociągiem zgodnie z programem
  • zakwaterowanie w hotelach 4*i 5*, w pokojach 2 osobowych
  • wyżywienie zgodnie z programem: 11 x śniadania (B), 1 x lunch (L), 7 x kolacja (D)
  • wycieczki wymienione w programie wraz z biletami wstępu
  • opieka angielskojęzycznych przewodników
  • ubezpieczenie NNW i KL.


UWAGA: pakiet podstawowy zaczyna się dnia 2-go w Yangon i kończy dnia 13-tego.
OFERTA Z DOJAZDEM WŁASNYM - DOŁĄCZ DO IMPREZY Z DOWOLNEJ CZĘŚCI ŚWIATA!

 

05.07-18.07.2014 - 16 000 PLN (11 600 PLN + 4 400 PLN*)
04.10-17.10.2014 - 15 470 PLN (11 600 PLN + 3 870 PLN*)


Pakiet podstawowy plus:

  • przelot na trasie Warszawa—Yangon—Warszawa
  • opłaty lotniskowe.


* ceny biletów lotniczych zostały skalkulowane na dzień przygotowania oferty. Ostateczna cena biletów będzie potwierdzona na 35 dni przed planowanym rozpoczęciem imprezy. Jeśli ostateczna cena biletów będzie wyższa o 20% od zakładanej w dniu rezerwacji klient ma prawo do rezygnacji z imprezy i zwrotu całości wniesionych należności. Z nami zapłacisz rzeczywisty koszt przelotu!

Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi: 5 260 PLN

Małe grupy: 8-12 osób

----------------------------------------------------------------

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY INDYWIDUALNĄ KALKULACJĄ OFERTY DLA TWOJEJ GRUPY PROSIMY O KONTAKT Z DZIAŁEM ZAMÓWIEŃ GRUPOWYCH:

DLA KLIENTÓW PRYWATNYCH
grupy@kangurtour.com

lub KLIENTÓW FIRMOWYCH:
incentive@kangurtour.com

 

Oferty podobne

SAFARI W MORZU KORALOWYM od 5480 PLN

RPA, WODOSPAD WIKTORII + BOTSWANA od 15 050

PLAŻA I DŻUNGLA od 9 990 PLN

CIEPŁOLUBNY ODKRYWCA od 8 755 PLN

BRAZYLIA: Karnawał 2014, opcja 3 od 22 400 PLN

Oferty promowane

ALEJĄ WULKANÓW od 11 775 PLN

W STRONĘ CZERWONEGO ŚRODKA od 9 550 PLN

EKWADOR KONTYNENTALNY od 8 225 PLN

BIRMA: W KRAJU BUDDY od 10 600

BIRMA W KALEJDOSKOPIE od 10 690 PLN