Strona główna > Azja > > Birma > SKARBY BIRMY

SKARBY BIRMY

już od
12 950 pln

zapytanie rezerwacja

Czas trwania: 15 dni

Wyżywienie: wg programu

wylot: bez przelotu, z Warszawy

YANGON – BAGAN – MANDALAY – HSIPAW – PYIN OO LWIN – PIDAYA - KALAW INLE – GREEN HILL VALLEY - NGAPALI BEACH - YANGON

czyli m.in.:

PIĘKNE ZACHODY ŚŁOŃCA NAD ŚWIĄTYNIAMI - PRZEJAŻDŻKA DOROŻKAMI - REJS PO RZECE - BUDDYJSKIE KLASZTORY I ŚWIĄTYNIE - KOLOROWE TARGOWISKA I LOKALNE WINIARNIE - OBÓZ SŁONI - RELAKS NA PLAŻY

DZIEŃ 1
Wylot z Warszawy.

DZIEŃ 2
Przylot do Yangon. W tym dniu przejdziemy się dookoła Jeziora Kandawgyi ze wspaniałymi widokami na świątynię Shwedagon. Kolacja w lokalnej restauracji. Wizyta w świątyni Shwedagon o zachodzie słońca. Wieczorny spacer po dzielnicach Chinatown i Little India. Nocleg w hotelu w Yangon. (D)

DZIEŃ 3
Po śniadaniu przelot do Bagan. W ciągu dnia zwiedzanie głównych świątyń. Przejazd konnymi dorożkami pomiędzy świątyniami. Kolacja w lokalnej restauracji. Rejs po rzece Ayeyarwaddy przy zachodzącym słońcu. Nocleg w Bagan. (B/D)

DZIEŃ 4
Po śniadaniu możliwość skorzystania z opcjonalnych atrakcji takich jak przelot balonem nad miastem lub podziwianie wschodu słońca z jednej ze świątyń. W tym dniu kontynuacja zwiedzania głównych świątyń w Bagan oraz zwiedzanie pobliskich wiosek i klasztorów. Kolacja w lokalnej restauracji, a następnie podziwianie zachodu słońca ze szczytu jednej ze świątyń. Nocleg w Bagan. (B/D)

DZIEŃ 5
Po śniadaniu przelot do Mandalay. Wizyta w starożytnej stolicy Birmy – Amarapura. Rejs dookoła ponad kilometrowego mostu U-Bein, prawie całkowicie wykonanego z drewna i spinającego brzegi jeziora Taungthaman. Następnie odwiedziny w klasztorze Waso, kolacja w lokalnej restauracji, odwiedziny w świątyni Mahamuni i podziwianie zachodu słońca ze wzgórza Mandalay. Nocleg w Mandalay. (B/D)

DZIEŃ 6
Po śniadaniu przejazd widokową trasą do Hsipaw. Transfer do hotelu, kolacja. Nocleg w Hsipaw. (B/D)

DZIEŃ 7
Po śniadaniu pół dniowa wycieczka łodziami w Hsipaw. Reszta dnia na odpoczynek. Kolacja i nocleg w Hsipaw. (B/D)

DZIEŃ 8
Po śniadaniu przejazd do Pyin Oo Lwin, wizyta w National Kandawgyi Gardens oraz kolorowym targowisku Pyin Oo Lwin Market oraz lokalnej winiarni. Powrót do Mandalay. Kolacja. Nocleg w Mandalay. (B/D)

DZIEŃ 9
Po śniadaniu przelot do Heho, skąd przejazd malowniczą drogą do małego miasteczka Pindaya, gdzie zobaczyć można Jaskinie Pindaya – dom ponad dziewięciu tysięcy posążków Buddy, umieszczonych tam przez pielgrzymów na przestrzeni kilkuset lat. Następnie transfer do Kalaw, wizyta w Starym Kościele, na stuletniej stacji kolejowej i spacer wśród starych budynków. Kolacja. Nocleg w Kalaw. (B/D)

DZIEŃ 10
Po śniadaniu do wyboru całodniowy trekking do obozu słoni w Green Hill Valley i transfer do Inle Lake lub pół dniowa wycieczka do obozu słoni w Green Hill Valley a następnie popołudniowy rejs po jeziorze Inle, gdzie zobaczyć można unikatowe zjawisko wiosłowania nogami podczas wędkowania, pływające wioski i ogrody oraz tradycyjne warsztaty lokalnych rzemieślników. Kolacja i nocleg w Inle Lake. (B/D)

DZIEŃ 11
Po śniadaniu przelot do Thande. Transfer z lotniska do hotelu. Dzień przeznaczony na relaks i odpoczynek. Nocleg w Ngapali Beach. (B)

DZIEŃ 12-13
Pobyt w hotelu, relaks na plaży oraz możliwość skorzystania z takich atrakcji jak: przejażdżki konne, wycieczki rowerowe, gra w golfa, rejsy łodziami i inne sporty wodne.
Nocleg w Ngapali Beach. (B)

DZIEŃ 13
Po śniadaniu przelot do Yangon. Odwiedziny w Sule Pagoda, Colonial Rangoon oraz centrum miasta. Odwiedziny i zakupy w Bogyoke Aung San Market (zamknięte w poniedziałki i święta), kolacja w Union Bar lub w restauracji L'opera. Nocleg w Yangon. (B/D)

DZIEŃ 14
Po śniadaniu przejażdżka pociągiem kursującym po przedmieściach Rangoon. Odwiedziny w klasztorze Kalaywa. Transfer na lotnisko, skąd przelot powrotny do Polski. (B)

DZIEŃ 15
Przylot do Polski.

 

09.08-21.08.2014 - 12 950 PLN
29.09-11.10.2014 - 12 950 PLN

Cena zawiera:

  • transfery z/na lotniska wymienione w programie
  • przejazdy autokarem, łodzią, pociągiem zgodnie z programem
  • zakwaterowanie w hotelach 3*, 4*i 5*, w pokojach 2 osobowych
  • wyżywienie zgodnie z programem: 13 x śniadania (B), 10 x kolacja (D)
  • wycieczki wymienione w programie wraz z biletami wstępu
  • opieka angielskojęzycznych przewodników
  • ubezpieczenie NNW i KL.


UWAGA: pakiet podstawowy zaczyna się dnia 2-go w Yangon i kończy dnia 14-tego.
OFERTA Z DOJAZDEM WŁASNYM - DOŁĄCZ DO IMPREZY Z DOWOLNEJ CZĘŚCI ŚWIATA!

08.08-22.08.2014 - 17 820 PLN (12 950 PLN + 4 870 PLN*)
28.09-12.10.2014 - 16 800 PLN (12 950 PLN + 3 850 PLN*)


Pakiet podstawowy plus:

  • przelot na trasie Warszawa—Yangon—Warszawa
  • opłaty lotniskowe.


* ceny biletów lotniczych zostały skalkulowane na dzień przygotowania oferty. Ostateczna cena biletów będzie potwierdzona na 35 dni przed planowanym rozpoczęciem imprezy. Jeśli ostateczna cena biletów będzie wyższa o 20% od zakładanej w dniu rezerwacji klient ma prawo do rezygnacji z imprezy i zwrotu całości wniesionych należności. Z nami zapłacisz rzeczywisty koszt przelotu!

Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi: 5 590 PLN

Małe grupy: 8-12 osób

----------------------------------------------------------------

 JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY INDYWIDUALNĄ KALKULACJĄ OFERTY DLA TWOJEJ GRUPY PROSIMY O KONTAKT Z DZIAŁEM ZAMÓWIEŃ GRUPOWYCH:

DLA KLIENTÓW PRYWATNYCH
grupy@kangurtour.com

lub KLIENTÓW FIRMOWYCH:
incentive@kangurtour.com